IRM-60-24ST
MEAN WELLMEAN WELL
IRM-60-24ST Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: IRM-60-24ST
Proizvajalec / znamka: MEAN WELL
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 24V 60W
Podatkovni listi: IRM-60-24ST.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije IRM-60-24ST
Številka dela IRM-60-24ST Proizvajalec MEAN WELL
Opis AC/DC CONVERTER 24V 60W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5369 pcs Podatkovni list IRM-60-24ST.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 24V
Napetost - izolacija 3kV Napetost - Vhod 85 ~ 264 VAC
Tip Enclosed Velikost / dimenzija 4.29" L x 2.05" W x 1.32" H (109.0mm x 52.0mm x 33.5mm)
Serija IRM-60 Moč (Watts) 60W
Druga imena 1866-3068
IRM-60-24ST-ND
delovna temperatura -30°C ~ 70°C (With Derating)
Število izhodov 1 Tip montaže Chassis Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Minimalna obremenitev je obvezna No
Lastnosti Adjustable Output, Universal Input Učinkovitost 90%
natančen opis Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 2.5A 85 ~ 264 VAC Input Tok - izhod (maks.) 2.5A