LDH-45A-1050
MEAN WELLMEAN WELL
LDH-45A-1050 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LDH-45A-1050
Proizvajalec / znamka: MEAN WELL
Opis izdelka LED DRIVER CC BOOST 12-43V 1.05A
Podatkovni listi: LDH-45A-1050.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LDH-45A-1050
Številka dela LDH-45A-1050 Proizvajalec MEAN WELL
Opis LED DRIVER CC BOOST 12-43V 1.05A Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 10256 pcs Podatkovni list LDH-45A-1050.pdf
Napetost - izhod 12 ~ 43 V Napetost - Vhod (Min) 9V
Napetost - Vhod (maks.) 18V Tip Constant Current
Topologija Boost Velikost / dimenzija 2.95" L x 2.09" W x 0.89" H (75.0mm x 53.0mm x 22.7mm)
Serija LDH-45 Moč (Watts) 45W
Paket / primer 7-DIP Module Druga imena 1866-3123
LDH-45A-1050-ND
delovna temperatura -40°C ~ 70°C Število izhodov 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lastnosti Remote On/Off, OVP, SCP, UVLO Učinkovitost 91%
Zatemnitev Analog, PWM natančen opis 1.05A 12 ~ 43 V Constant Current LED Driver Boost Topology 1 Output
Tok - izhod (maks.) 1.05A Odobritve CE
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
LDH-45A-1050WDA
LDH-45A-1050WDA
Proizvajalci: MEAN WELL
Opis: LED DRVR CC BOOST 24-43V 1.05A
Na zalogi: 6923 pcs
Prenesi: LDH-45A-1050WDA.pdf
RFQ
LDH-45A-500W
LDH-45A-500W
Proizvajalci: MEAN WELL
Opis: LED DRVR CC BOOST 12-86V 500MA
Na zalogi: 8100 pcs
Prenesi: LDH-45A-500W.pdf
RFQ
LDH-45A-700
LDH-45A-700
Opis: LED DRIVER CC BOOST 12-64V 700MA
Prenesi: LDH-45A-700.pdf
LDH-45A-1050DA
LDH-45A-1050DA
Opis: LED DRIVER CC BOOST 24-43V 1.05A