LPF-40D-30
MEAN WELLMEAN WELL
LPF-40D-30 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LPF-40D-30
Proizvajalec / znamka: MEAN WELL
Opis izdelka LED DRVR CC AC/DC 18-30V 1.34A
Podatkovni listi: LPF-40D-30.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LPF-40D-30
Številka dela LPF-40D-30 Proizvajalec MEAN WELL
Opis LED DRVR CC AC/DC 18-30V 1.34A Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3746 pcs Podatkovni list LPF-40D-30.pdf
Napetost - izhod 18 ~ 30 V Napetost - izolacija 3.75kV
Napetost - Vhod (Min) 90VAC Napetost - Vhod (maks.) 305VAC
Tip Constant Current Topologija AC DC Converter
Sklop zaključka Wire Leads Velikost / dimenzija 6.40" L x 1.69" W x 1.26" H (162.5mm x 43.0mm x 32.0mm)
Serija LPF-40D Ocene IP67
Moč (Watts) 40W Druga imena 1866-3205
LPF-40D-30-ND
delovna temperatura -40°C ~ 80°C Število izhodov 1
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lastnosti OCP, OTP, OVP, SCP Učinkovitost 88%
Zatemnitev Analog, PWM natančen opis 1.34A 18 ~ 30 V Constant Current LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
Tok - izhod (maks.) 1.34A Odobritve CB, CCC, CE, cURus, ENEC, PSE, TUV