LPF-60D-54
MEAN WELLMEAN WELL
LPF-60D-54 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LPF-60D-54
Proizvajalec / znamka: MEAN WELL
Opis izdelka LED DRVR CC AC/DC 32.4-54V 1.12A
Podatkovni listi: LPF-60D-54.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije LPF-60D-54
Številka dela LPF-60D-54 Proizvajalec MEAN WELL
Opis LED DRVR CC AC/DC 32.4-54V 1.12A Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3445 pcs Podatkovni list LPF-60D-54.pdf
Napetost - izhod 32.4 ~ 54 V Napetost - izolacija 3.75kV
Napetost - Vhod (Min) 90VAC Napetost - Vhod (maks.) 305VAC
Tip Constant Current Topologija AC DC Converter
Sklop zaključka Wire Leads Velikost / dimenzija 6.40" L x 1.69" W x 1.26" H (162.5mm x 43.0mm x 32.0mm)
Serija LPF-60D Ocene IP67
Moč (Watts) 60W Druga imena 1866-3227
LPF-60D-54-ND
delovna temperatura -40°C ~ 80°C Število izhodov 1
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lastnosti OCP, OTP, OVP, SCP Učinkovitost 90%
Zatemnitev Analog, PWM natančen opis 1.12A 32.4 ~ 54 V Constant Current LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
Tok - izhod (maks.) 1.12A Odobritve CB, CCC, CE, PSE, TUV, UR