MDS01L-12
MEAN WELLMEAN WELL
MDS01L-12 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MDS01L-12
Proizvajalec / znamka: MEAN WELL
Opis izdelka DC DC CONVERTER 12V 1W
Podatkovni listi: MDS01L-12.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MDS01L-12
Številka dela MDS01L-12 Proizvajalec MEAN WELL
Opis DC DC CONVERTER 12V 1W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 22759 pcs Podatkovni list MDS01L-12.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 12V
Napetost - izolacija 6000V Napetost - Vhod (Min) 4.5V
Napetost - Vhod (maks.) 5.5V Tip Isolated Module
Paket naprave za dobavitelja 7-SIP Velikost / dimenzija 0.77" L x 0.39" W x 0.49" H (19.5mm x 9.8mm x 12.5mm)
Serija MDS01 Moč (Watts) 1W
Pakiranje Tube Paket / primer 7-SIP Module, 5 Leads
Druga imena 1866-3391
MDS01L-12-ND
delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Število izhodov 1 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti SCP
Učinkovitost 77% natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 84mA 4.5V - 5.5V Input
Tok - izhod (maks.) 84mA Aplikacije Medical