NMP650-EC#E-00
MEAN WELLMEAN WELL
NMP650-EC#E-00 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: NMP650-EC#E-00
Proizvajalec / znamka: MEAN WELL
Opis izdelka NMP CONFIGURABLE POWER SUPPLY 65
Podatkovni listi: NMP650-EC#E-00.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 249 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 249 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije NMP650-EC#E-00
Številka dela NMP650-EC#E-00 Proizvajalec MEAN WELL
Opis NMP CONFIGURABLE POWER SUPPLY 65 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 249 pcs Podatkovni list NMP650-EC#E-00.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 12V
Napetost - izhod 2 5V Napetost - izhod 1 12V
Napetost - izolacija 4kV Napetost - Vhod 90 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC
Tip Enclosed Velikost / dimenzija 9.84" L x 3.50" W x 1.61" H (250.0mm x 89.0mm x 41.0mm)
Serija NMP Moč (Watts) 650W
delovna temperatura -30°C ~ 70°C (With Derating) Število izhodov 3
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable
Minimalna obremenitev je obvezna - Proizvajalec Standardni čas vodenja 2 Weeks
Učinkovitost 88.5% natančen opis Enclosed AC DC Converter 3 Output 12V 5V 12V 20A, 36A, 20A 90 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC Input
Tok - izhod (maks.) 20A, 36A, 20A Odobritve CB, CE, cURus, EAC, TUV
Aplikacije ITE (Commercial), Medical
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
NMP650-ECC#-02
NMP650-ECC#-02
Proizvajalci: MEAN WELL
Opis: NMP CONFIGURABLE POWER SUPPLY 65
Na zalogi: 258 pcs
Prenesi: NMP650-ECC#-02.pdf
RFQ
NMP650-E#KE-00
NMP650-E#KE-00
Proizvajalci: MEAN WELL
Na zalogi: 251 pcs
Prenesi: NMP650-E#KE-00.pdf
RFQ
NMP650-EC#H-00
NMP650-EC#H-00
Na zalogi: 233 pcs
Prenesi: NMP650-EC#H-00.pdf
NMP650-ECCC-00
NMP650-ECCC-00
Na zalogi: 215 pcs
Prenesi: NMP650-ECCC-00.pdf
NMP650-EC##-00
NMP650-EC##-00
Na zalogi: 332 pcs
Prenesi: NMP650-EC##-00.pdf
NMP650-E#KH-00
NMP650-E#KH-00
Na zalogi: 239 pcs
Prenesi: NMP650-E#KH-00.pdf
NMP650-ECCC-02
NMP650-ECCC-02
Na zalogi: 195 pcs
Prenesi: NMP650-ECCC-02.pdf
NMP650-E#KK-00
NMP650-E#KK-00
Na zalogi: 269 pcs
Prenesi: NMP650-E#KK-00.pdf
NMP650-EC#K-00
NMP650-EC#K-00
Na zalogi: 266 pcs
Prenesi: NMP650-EC#K-00.pdf
NMP650-EC#C-00
NMP650-EC#C-00
Na zalogi: 270 pcs
Prenesi: NMP650-EC#C-00.pdf
NMP650-E#KK-03
NMP650-E#KK-03
Na zalogi: 282 pcs
Prenesi: NMP650-E#KK-03.pdf
NMP650-ECC#-00
NMP650-ECC#-00
Na zalogi: 223 pcs
Prenesi: NMP650-ECC#-00.pdf
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika