NMP650-HCKH-00
MEAN WELLMEAN WELL
NMP650-HCKH-00 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: NMP650-HCKH-00
Proizvajalec / znamka: MEAN WELL
Opis izdelka NMP CONFIGURABLE POWER SUPPLY 65
Podatkovni listi: NMP650-HCKH-00.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 226 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 226 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije NMP650-HCKH-00
Številka dela NMP650-HCKH-00 Proizvajalec MEAN WELL
Opis NMP CONFIGURABLE POWER SUPPLY 65 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 226 pcs Podatkovni list NMP650-HCKH-00.pdf
Napetost - izhod 4 24V Napetost - izhod 3 48V
Napetost - izhod 2 5V Napetost - izhod 1 24V
Napetost - izolacija 4kV Napetost - Vhod 90 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC
Tip Enclosed Velikost / dimenzija 9.84" L x 3.50" W x 1.61" H (250.0mm x 89.0mm x 41.0mm)
Serija NMP Moč (Watts) 650W
delovna temperatura -30°C ~ 70°C (With Derating) Število izhodov 4
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable
Minimalna obremenitev je obvezna - Proizvajalec Standardni čas vodenja 2 Weeks
Učinkovitost 88.5% natančen opis Enclosed AC DC Converter 4 Output 24V 5V 48V 24V 10A, 36A, 5A, 10A 90 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC Input
Tok - izhod (maks.) 10A, 36A, 5A, 10A Odobritve CB, CE, cURus, EAC, TUV