NSD15-12D12
MEAN WELLMEAN WELL
NSD15-12D12 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: NSD15-12D12
Proizvajalec / znamka: MEAN WELL
Opis izdelka DC DC CONVERTER +/-12V 15W
Podatkovni listi: NSD15-12D12.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije NSD15-12D12
Številka dela NSD15-12D12 Proizvajalec MEAN WELL
Opis DC DC CONVERTER +/-12V 15W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6274 pcs Podatkovni list NSD15-12D12.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 -12V Napetost - izhod 1 12V
Napetost - izolacija 1500V Napetost - Vhod (Min) 9.4V
Napetost - Vhod (maks.) 36V Tip Isolated Module
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 2.00" L x 1.50" W x 0.39" H (50.8mm x 38.1mm x 9.8mm)
Serija NSD15-D Moč (Watts) 15W
Pakiranje - Paket / primer 8-DIP Module, 7 Leads
Druga imena 1866-3630
NSD15-12D12-ND
delovna temperatura -25°C ~ 70°C (With Derating)
Število izhodov 2 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti Remote On/Off, OCP, OVP, SCP
Učinkovitost 80% natančen opis Isolated Module DC DC Converter 2 Output 12V -12V 620mA, 620mA 9.4V - 36V Input
Tok - izhod (maks.) 620mA, 620mA Aplikacije ITE (Commercial)