ODLC-45-700
MEAN WELLMEAN WELL
ODLC-45-700 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ODLC-45-700
Proizvajalec / znamka: MEAN WELL
Opis izdelka LED DRVR CC AC/DC 38-64V 700MA
Podatkovni listi: ODLC-45-700.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ODLC-45-700
Številka dela ODLC-45-700 Proizvajalec MEAN WELL
Opis LED DRVR CC AC/DC 38-64V 700MA Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5805 pcs Podatkovni list ODLC-45-700.pdf
Napetost - izhod 38 ~ 64 V Napetost - izolacija 3.75kV
Napetost - Vhod (Min) 90VAC Napetost - Vhod (maks.) 295VAC
Tip Constant Current Topologija AC DC Converter
Sklop zaključka Wire Leads Velikost / dimenzija 4.37" L x 3.03" W x 1.12" H (111.0mm x 77.0mm x 28.5mm)
Serija OLDC-45 Ocene IP67
Moč (Watts) 45W Druga imena 1866-3642
ODLC-45-700-ND
delovna temperatura -20°C ~ 85°C Število izhodov 1
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lastnosti SCP Učinkovitost 85%
Zatemnitev Analog, PWM natančen opis 700mA 38 ~ 64 V Constant Current LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
Tok - izhod (maks.) 700mA Odobritve CB, CCC, CE, cURus, ENEC