PB-120N-54P
MEAN WELLMEAN WELL
PB-120N-54P Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PB-120N-54P
Proizvajalec / znamka: MEAN WELL
Opis izdelka BATT CHRGR LEAD ACID 55.2V 2.2A
Podatkovni listi: PB-120N-54P.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PB-120N-54P
Številka dela PB-120N-54P Proizvajalec MEAN WELL
Opis BATT CHRGR LEAD ACID 55.2V 2.2A Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2857 pcs Podatkovni list PB-120N-54P.pdf
Utež 1100g Napetost - nominalno 55.2V
Napetost - Vhod 88 ~ 132 VAC, 176 ~ 264 VAC Tip Open Frame
Sklop zaključka Rectangular Connector Velikost / dimenzija 5.67" L x 3.54" W x 1.30" H (144.0mm x 90.0mm x 33.0mm)
Serija PB-120 Moč - maks 121.44W
Druga imena 1866-5376
PB-120N-54P-ND
delovna temperatura -10°C ~ 45°C
Število celic 1 Tip montaže Chassis Mount
Lastnosti LED Indicator natančen opis Open Frame Battery Charger 55.2V 2.2A 54V
Čas polnjenja - Tok napajanja - maks 2.2A
Baterija kemija Lead Acid Velikost akumulatorske celice 54V