PSC-100A-C
MEAN WELLMEAN WELL
PSC-100A-C Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PSC-100A-C
Proizvajalec / znamka: MEAN WELL
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 13.8V 13.8V 100W
Podatkovni listi: PSC-100A-C.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PSC-100A-C
Številka dela PSC-100A-C Proizvajalec MEAN WELL
Opis AC/DC CONVERTER 13.8V 13.8V 100W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2677 pcs Podatkovni list PSC-100A-C.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 13.8V Napetost - izhod 1 13.8V
Napetost - izolacija 3kV Napetost - Vhod 90 ~ 264 VAC, 127 ~ 370 VDC
Tip Enclosed Velikost / dimenzija 5.12" L x 3.35" W x 1.46" H (130.0mm x 85.0mm x 37.0mm)
Serija PSC-100 Moč (Watts) 100W
Druga imena 1866-3900
PSC-100A-C-ND
delovna temperatura -20°C ~ 70°C (With Derating)
Število izhodov 2 Tip montaže Chassis Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Minimalna obremenitev je obvezna No
Lastnosti Adjustable Output, Universal Input Učinkovitost 86%
natančen opis Enclosed AC DC Converter 2 Output 13.8V 13.8V 4.75A, 2.5A 90 ~ 264 VAC, 127 ~ 370 VDC Input Tok - izhod (maks.) 4.75A, 2.5A