PSPA-1000-12
MEAN WELLMEAN WELL
PSPA-1000-12 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PSPA-1000-12
Proizvajalec / znamka: MEAN WELL
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 12V 960W
Podatkovni listi: PSPA-1000-12.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 488 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 488 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PSPA-1000-12
Številka dela PSPA-1000-12 Proizvajalec MEAN WELL
Opis AC/DC CONVERTER 12V 960W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 488 pcs Podatkovni list PSPA-1000-12.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 12V
Napetost - izolacija 3kV Napetost - Vhod 90 ~ 264 VAC, 127 ~ 370 VDC
Tip Enclosed Velikost / dimenzija 6.69" L x 4.72" W x 3.66" H (170.0mm x 120.0mm x 93.0mm)
Serija PSPA-1000 Moč (Watts) 960W
Druga imena 1866-5022 delovna temperatura -20°C ~ 70°C (With Derating)
Število izhodov 1 Tip montaže Chassis Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Minimalna obremenitev je obvezna -
natančen opis Enclosed AC DC Converter 1 Output 12V 80A 90 ~ 264 VAC, 127 ~ 370 VDC Input Tok - izhod (maks.) 80A