RSD-100D-12
MEAN WELLMEAN WELL
RSD-100D-12 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RSD-100D-12
Proizvajalec / znamka: MEAN WELL
Opis izdelka DC/DC CONVERTER 12V 101W
Podatkovni listi: RSD-100D-12.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RSD-100D-12
Številka dela RSD-100D-12 Proizvajalec MEAN WELL
Opis DC/DC CONVERTER 12V 101W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1698 pcs Podatkovni list RSD-100D-12.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 12V
Napetost - izolacija 4000V Napetost - Vhod (Min) 67.2V
Napetost - Vhod (maks.) 143V Tip Enclosed
Velikost / dimenzija 6.34" L x 2.68" W x 1.42" H (161.0mm x 68.0mm x 36.0mm) Serija RSD-100
Moč (Watts) 101W Druga imena 1866-4169
RSD-100D-12-ND
delovna temperatura -40°C ~ 70°C (With Derating) Število izhodov 1
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Učinkovitost 91% Tok - izhod (maks.) 8.4A