RSD-200D-24
MEAN WELLMEAN WELL
RSD-200D-24 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RSD-200D-24
Proizvajalec / znamka: MEAN WELL
Opis izdelka DC/DC CONVERTER 24V 202W
Podatkovni listi: RSD-200D-24.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RSD-200D-24
Številka dela RSD-200D-24 Proizvajalec MEAN WELL
Opis DC/DC CONVERTER 24V 202W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1025 pcs Podatkovni list RSD-200D-24.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 24V
Napetost - izolacija 4000V Napetost - Vhod (Min) 67.2V
Napetost - Vhod (maks.) 143V Tip Enclosed
Velikost / dimenzija 7.52" L x 3.39" W x 1.57" H (191.0mm x 86.0mm x 40.0mm) Serija RSD-200
Moč (Watts) 202W Druga imena 1866-4187
RSD-200D-24-ND
delovna temperatura -40°C ~ 70°C (With Derating) Število izhodov 1
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Učinkovitost 91% Tok - izhod (maks.) 8.4A