SCW05B-15
MEAN WELLMEAN WELL
SCW05B-15 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SCW05B-15
Proizvajalec / znamka: MEAN WELL
Opis izdelka DC DC CONVERTER 15V 6W
Podatkovni listi: SCW05B-15.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SCW05B-15
Številka dela SCW05B-15 Proizvajalec MEAN WELL
Opis DC DC CONVERTER 15V 6W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 9924 pcs Podatkovni list SCW05B-15.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 15V
Napetost - izolacija 1000V Napetost - Vhod (Min) 18V
Napetost - Vhod (maks.) 36V Tip Isolated Module
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 1.25" L x 0.80" W x 0.48" H (31.8mm x 20.3mm x 12.2mm)
Serija SCW05 Moč (Watts) 6W
Pakiranje - Paket / primer 24-DIP Module, 8 Leads
Druga imena 1866-4357
SCW05B-15-ND
delovna temperatura -40°C ~ 71°C (With Derating)
Število izhodov 1 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 19 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti OCP, SCP
Učinkovitost 83% natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 400mA 18V - 36V Input
Tok - izhod (maks.) 400mA Aplikacije ITE (Commercial)