SD-350D-12
MEAN WELLMEAN WELL
SD-350D-12 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SD-350D-12
Proizvajalec / znamka: MEAN WELL
Opis izdelka DC/DC CONVERTER 12V 350W
Podatkovni listi: SD-350D-12.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SD-350D-12
Številka dela SD-350D-12 Proizvajalec MEAN WELL
Opis DC/DC CONVERTER 12V 350W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1016 pcs Podatkovni list SD-350D-12.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 12V
Napetost - izolacija 1500V Napetost - Vhod (Min) 72V
Napetost - Vhod (maks.) 144V Tip Enclosed
Velikost / dimenzija 8.46" L x 4.53" W x 1.97" H (215.0mm x 115.0mm x 50.0mm) Serija SD-350
Moč (Watts) 350W Druga imena 1866-4434
SD-350D-12-ND
delovna temperatura -20°C ~ 60°C (With Derating) Število izhodov 1
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Učinkovitost 81% Tok - izhod (maks.) 29.2A
Odobritve CB, CE Aplikacije ITE (Commercial)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
SD-350C-5
SD-350C-5
Proizvajalci: MEAN WELL
Opis: DC/DC CONVERTER 5V 300W
Na zalogi: 978 pcs
Prenesi: SD-350C-5.pdf
RFQ
SD-40
SD-40
Proizvajalci: CUI, Inc.
Opis: CONN PLUG MALE DIN 4POS SOLDER
Na zalogi: 85766 pcs
Prenesi: SD-40.pdf
RFQ
SD-350C-48
SD-350C-48
Proizvajalci: MEAN WELL
Opis: DC/DC CONVERTER 48V 350W
Na zalogi: 1280 pcs
Prenesi: SD-350C-48.pdf
SD-350D-5
SD-350D-5
Opis: DC/DC CONVERTER 5V 300W
Prenesi: SD-350D-5.pdf
SD-40LP
SD-40LP
Proizvajalci: CUI, Inc.