SD-500H-12
MEAN WELLMEAN WELL
SD-500H-12 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SD-500H-12
Proizvajalec / znamka: MEAN WELL
Opis izdelka DC/DC CONVERTER 12V 480W
Podatkovni listi: SD-500H-12.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 843 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 843 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SD-500H-12
Številka dela SD-500H-12 Proizvajalec MEAN WELL
Opis DC/DC CONVERTER 12V 480W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 843 pcs Podatkovni list SD-500H-12.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 12V
Napetost - izolacija 2000V Napetost - Vhod (Min) 72V
Napetost - Vhod (maks.) 144V Tip Enclosed
Velikost / dimenzija 8.46" L x 4.53" W x 1.97" H (215.0mm x 115.0mm x 50.0mm) Serija SD-500
Moč (Watts) 480W Druga imena 1866-4438
SD-500H-12-ND
delovna temperatura -20°C ~ 60°C (With Derating) Število izhodov 1
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Učinkovitost 87% Tok - izhod (maks.) 40A
Odobritve CB, CE Aplikacije ITE (Commercial)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
SD-50
SD-50
Proizvajalci: CUI, Inc.
Opis: CONN PLUG MALE DIN 5POS SOLDER
Na zalogi: 80249 pcs
Prenesi: SD-50.pdf
RFQ
SD-40
SD-40
Proizvajalci: CUI, Inc.
Opis: CONN PLUG MALE DIN 4POS SOLDER
Na zalogi: 85766 pcs
Prenesi: SD-40.pdf
RFQ
SD-500L-24
SD-500L-24
Proizvajalci: MEAN WELL
Opis: DC/DC CONVERTER 24V 504W
Na zalogi: 803 pcs
Prenesi: SD-500L-24.pdf
SD-500H-24
SD-500H-24
Proizvajalci: MEAN WELL
Opis: DC/DC CONVERTER 24V 504W
Na zalogi: 718 pcs
Prenesi: SD-500H-24.pdf
SD-40J
SD-40J
Opis: CONN RCPT FMALE DIN 4POS SOLDER
Prenesi: SD-40J.pdf
SD-40LP
SD-40LP
Prenesi: SD-40LP.pdf
SD-500L-48
SD-500L-48
Opis: DC/DC CONVERTER 48V 504W
Na zalogi: 858 pcs
Prenesi: SD-500L-48.pdf
SD-40SN
SD-40SN
Prenesi: SD-40SN.pdf
SD-500H-48
SD-500H-48
Opis: DC/DC CONVERTER 48V 504W
Na zalogi: 786 pcs
Prenesi: SD-500H-48.pdf
SD-40LS
SD-40LS
Prenesi: SD-40LS.pdf
SD-500L-12
SD-500L-12
Opis: DC/DC CONVERTER 12V 480W