SGA12E05-P1J
MEAN WELLMEAN WELL
SGA12E05-P1J Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SGA12E05-P1J
Proizvajalec / znamka: MEAN WELL
Opis izdelka AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 5V 12W
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SGA12E05-P1J
Številka dela SGA12E05-P1J Proizvajalec MEAN WELL
Opis AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 5V 12W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 9057 pcs Podatkovni list
Napetost - izhod 5V Napetost - Vhod 90 ~ 264 VAC
Velikost / dimenzija 2.45" L x 1.08" W x 1.56" H (62.2mm x 27.4mm x 39.7mm) Serija SGA12E (12W)
Področje uporabe Europe Moč (Watts) 12W
Polarizacija Positive Center Izhodni priključek Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11mm
Druga imena 1866-4501
SGA12E05-P1J-ND
delovna temperatura -20°C ~ 60°C
Brez porabe energije 75mW (Max) Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vrsta vnosa Fixed Blade Vhodni priključek CEE 7/16
Obrazec Wall Mount Učinkovitost Level VI
natančen opis 5V 12W AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input Tok - izhod (maks.) 2.4A
Dolžina kabla 39.4" (1.00m) Odobritve CB, CE, GS