SGA18U12-P1J
MEAN WELLMEAN WELL
SGA18U12-P1J Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SGA18U12-P1J
Proizvajalec / znamka: MEAN WELL
Opis izdelka AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 18W
  • Sporočilo
Specifikacije SGA18U12-P1J
Številka dela SGA18U12-P1J Proizvajalec MEAN WELL
Opis AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 18W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 7723 pcs Podatkovni list
Napetost - izhod 12V Napetost - Vhod 90 ~ 264 VAC
Velikost / dimenzija 2.97" L x 1.26" W x 1.87" H (75.5mm x 32.0mm x 47.5mm) Serija SGA18U (18W)
Področje uporabe North America Moč (Watts) 18W
Polarizacija Positive Center Izhodni priključek Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11mm
Druga imena 1866-4519
SGA18U12-P1J-ND
delovna temperatura -20°C ~ 60°C
Brez porabe energije 75mW (Max) Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vrsta vnosa Fixed Blade Vhodni priključek NEMA 1-15P
Obrazec Wall Mount Učinkovitost Level VI
natančen opis 12V 18W AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input Tok - izhod (maks.) 1.5A
Dolžina kabla 39.4" (1.00m) Odobritve CB, cULus