SGA25E18-P1J
MEAN WELLMEAN WELL
SGA25E18-P1J Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SGA25E18-P1J
Proizvajalec / znamka: MEAN WELL
Opis izdelka AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 18V 25W
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SGA25E18-P1J
Številka dela SGA25E18-P1J Proizvajalec MEAN WELL
Opis AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 18V 25W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6856 pcs Podatkovni list
Napetost - izhod 18V Napetost - Vhod 90 ~ 264 VAC
Velikost / dimenzija 2.97" L x 1.26" W x 1.87" H (75.5mm x 32.0mm x 47.5mm) Serija SGA25E (25W)
Področje uporabe Europe Moč (Watts) 25W
Polarizacija Positive Center Izhodni priključek Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11mm
Druga imena 1866-4525
SGA25E18-P1J-ND
delovna temperatura -20°C ~ 60°C
Brez porabe energije 75mW (Max) Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vrsta vnosa Fixed Blade Vhodni priključek CEE 7/16
Obrazec Wall Mount Učinkovitost Level VI
natančen opis 18V 25W AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input Tok - izhod (maks.) 1.38A
Dolžina kabla 70.9" (1.80m) Odobritve CB, CE, GS