SGA60E24-P1J
MEAN WELLMEAN WELL
SGA60E24-P1J Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SGA60E24-P1J
Proizvajalec / znamka: MEAN WELL
Opis izdelka AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 24V 60W
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SGA60E24-P1J
Številka dela SGA60E24-P1J Proizvajalec MEAN WELL
Opis AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 24V 60W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4657 pcs Podatkovni list
Napetost - izhod 24V Napetost - Vhod 90 ~ 264 VAC
Velikost / dimenzija 3.68" L x 1.38" W x 2.03" H (93.5mm x 35.0mm x 51.5mm) Serija SGA60E (60W)
Področje uporabe Europe Moč (Watts) 60W
Polarizacija Positive Center Izhodni priključek Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11mm
Druga imena 1866-4546
SGA60E24-P1J-ND
delovna temperatura -20°C ~ 50°C
Brez porabe energije 150mW (Max) Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vrsta vnosa Fixed Blade Vhodni priključek CEE 7/16
Obrazec Wall Mount Učinkovitost Level VI
natančen opis 24V 60W AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input Tok - izhod (maks.) 2.5A
Dolžina kabla 59" (1.50m) Odobritve CB, CE, GS