SLC03A-12
MEAN WELLMEAN WELL
SLC03A-12 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SLC03A-12
Proizvajalec / znamka: MEAN WELL
Opis izdelka DC DC CONVERTER 12V 3W
Podatkovni listi: SLC03A-12.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SLC03A-12
Številka dela SLC03A-12 Proizvajalec MEAN WELL
Opis DC DC CONVERTER 12V 3W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 8832 pcs Podatkovni list SLC03A-12.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 12V
Napetost - izolacija 1500V Napetost - Vhod (Min) 9V
Napetost - Vhod (maks.) 18V Tip Isolated Module
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.87" L x 0.54" W x 0.34" H (22.1mm x 13.8mm x 8.6mm)
Serija SLC03 Moč (Watts) 3W
Pakiranje - Paket / primer 16-DIP Module, 6 Leads
Druga imena 1866-4675
SLC03A-12-ND
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (With Derating)
Število izhodov 1 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 20 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti OCP, SCP, UVLO
Učinkovitost 81% natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 250mA 9V - 18V Input
Tok - izhod (maks.) 250mA Aplikacije ITE (Commercial)