SPB03C-15
MEAN WELLMEAN WELL
SPB03C-15 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SPB03C-15
Proizvajalec / znamka: MEAN WELL
Opis izdelka DC DC CONVERTER 15V 3W
Podatkovni listi: SPB03C-15.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SPB03C-15
Številka dela SPB03C-15 Proizvajalec MEAN WELL
Opis DC DC CONVERTER 15V 3W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 9658 pcs Podatkovni list SPB03C-15.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 15V
Napetost - izolacija 1000V Napetost - Vhod (Min) 36V
Napetost - Vhod (maks.) 72V Tip Isolated Module
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.86" L x 0.36" W x 0.44" H (21.8mm x 9.2mm x 11.1mm)
Serija SPB03 Moč (Watts) 3W
Pakiranje - Paket / primer 8-SIP Module, 7 Leads
Druga imena 1866-4788
SPB03C-15-ND
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (With Derating)
Število izhodov 1 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 19 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti Remote On/Off, OCP, SCP
Učinkovitost 82% natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 200mA 36V - 72V Input
Tok - izhod (maks.) 200mA Nadzorne funkcije Enable, Active Low