SPR01O-15
MEAN WELLMEAN WELL
SPR01O-15 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SPR01O-15
Proizvajalec / znamka: MEAN WELL
Opis izdelka DC DC CONVERTER 15V 1W
Podatkovni listi: SPR01O-15.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SPR01O-15
Številka dela SPR01O-15 Proizvajalec MEAN WELL
Opis DC DC CONVERTER 15V 1W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 20689 pcs Podatkovni list SPR01O-15.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 15V
Napetost - izolacija 1000V Napetost - Vhod (Min) 43.2V
Napetost - Vhod (maks.) 52.8V Tip Isolated Module
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.77" L x 0.28" W x 0.40" H (19.6mm x 7.1mm x 10.1mm)
Serija SPR01 Moč (Watts) 1W
Pakiranje - Paket / primer 6-SIP Module, 4 Leads
Druga imena 1866-4834
SPR01O-15-ND
delovna temperatura -25°C ~ 71°C (With Derating)
Število izhodov 1 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 19 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti OCP, SCP
Učinkovitost 58% natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 67mA 43.2V - 52.8V Input
Tok - izhod (maks.) 67mA Nadzorne funkcije -