SPV-300-48
MEAN WELLMEAN WELL
SPV-300-48 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SPV-300-48
Proizvajalec / znamka: MEAN WELL
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 48V 300W
Podatkovni listi: SPV-300-48.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SPV-300-48
Številka dela SPV-300-48 Proizvajalec MEAN WELL
Opis AC/DC CONVERTER 48V 300W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1139 pcs Podatkovni list SPV-300-48.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 48V
Napetost - izolacija 3kV Napetost - Vhod 88 ~ 264 VAC, 124 ~ 370 VDC
Tip Enclosed Velikost / dimenzija 8.46" L x 4.53" W x 1.97" H (215.0mm x 115.0mm x 50.0mm)
Serija SPV-300 Moč (Watts) 300W
Druga imena 1866-4873
SPV-300-48-ND
delovna temperatura -20°C ~ 65°C (With Derating)
Število izhodov 1 Tip montaže Chassis Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Minimalna obremenitev je obvezna No
Lastnosti Adjustable Output, PFC, Remote On/Off, Universal Input Učinkovitost 86.5%
natančen opis Enclosed AC DC Converter 1 Output 48V 6.25A 88 ~ 264 VAC, 124 ~ 370 VDC Input Tok - izhod (maks.) 6.25A