MP20045DQ-18-LF-P
MPS (Monolithic Power Systems)MPS (Monolithic Power Systems)
MPS (Monolithic Power Systems)
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MP20045DQ-18-LF-P
Proizvajalec / znamka: MPS (Monolithic Power Systems)
Opis izdelka IC REG LINEAR 1.8V 1A 8QFN
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MP20045DQ-18-LF-P
Številka dela MP20045DQ-18-LF-P Proizvajalec MPS (Monolithic Power Systems)
Opis IC REG LINEAR 1.8V 1A 8QFN Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 75993 pcs Podatkovni list
Voltage Dropout (Max) 0.28V @ 1A Voltage - Output (Min / Fixed) 1.8V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 5.5V
Paket naprave za dobavitelja 8-QFN (3x3) Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 8-VDFN Exposed Pad PSRR 56dB (1kHz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena 1589-1051-1 delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 1A 8-QFN (3x3) Trenutni - Quiescent (Iq) 110µA
Trenutni - izhod 1A Nadzorne funkcije Enable, Power Good