MP2004DJ-PN-LF-Z
MPS (Monolithic Power Systems)MPS (Monolithic Power Systems)
MPS (Monolithic Power Systems)
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MP2004DJ-PN-LF-Z
Proizvajalec / znamka: MPS (Monolithic Power Systems)
Opis izdelka IC REG LINEAR 2.85V/3V TSOT23-6
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MP2004DJ-PN-LF-Z
Številka dela MP2004DJ-PN-LF-Z Proizvajalec MPS (Monolithic Power Systems)
Opis IC REG LINEAR 2.85V/3V TSOT23-6 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 109605 pcs Podatkovni list
Voltage Dropout (Max) 0.25V @ 200mA (Typ), 0.25V @ 200mA (Typ) Voltage - Output (Min / Fixed) 2.85V, 3V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 6V
Paket naprave za dobavitelja TSOT-23-6 Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature Pakiranje Tube
Paket / primer SOT-23-6 Thin, TSOT-23-6 PSRR 69dB (100Hz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Število regulatorjev 2
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 2 Output 2.85V, 3V 200mA, 200mA TSOT-23-6 Trenutni - Quiescent (Iq) 114µA
Trenutni - izhod 200mA, 200mA Nadzorne funkcije Enable