MP2009EE-1.8-LF-Z
MPS (Monolithic Power Systems)MPS (Monolithic Power Systems)
MP2009EE-1.8-LF-Z Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MP2009EE-1.8-LF-Z
Proizvajalec / znamka: MPS (Monolithic Power Systems)
Opis izdelka IC REG LINEAR 1.8V 120MA SC70-5
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MP2009EE-1.8-LF-Z
Številka dela MP2009EE-1.8-LF-Z Proizvajalec MPS (Monolithic Power Systems)
Opis IC REG LINEAR 1.8V 120MA SC70-5 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 127831 pcs Podatkovni list
Voltage Dropout (Max) 0.172V @ 120mA (Typ) Voltage - Output (Min / Fixed) 1.8V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 6V
Paket naprave za dobavitelja SC-70-5 Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature Pakiranje Tube
Paket / primer 5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353 PSRR 78dB ~ 55dB (1kHz ~ 100kHz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
delovna temperatura -20°C ~ 85°C Število regulatorjev 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 120mA SC-70-5 Trenutni - Quiescent (Iq) 90µA
Trenutni - izhod 120mA Nadzorne funkcije Enable