MP2104DJ-1.8-LF-ZX
MPS (Monolithic Power Systems)MPS (Monolithic Power Systems)
MP2104DJ-1.8-LF-ZX Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MP2104DJ-1.8-LF-ZX
Proizvajalec / znamka: MPS (Monolithic Power Systems)
Opis izdelka IC REG BUCK 1.8V 0.6A SYNC
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MP2104DJ-1.8-LF-ZX
Številka dela MP2104DJ-1.8-LF-ZX Proizvajalec MPS (Monolithic Power Systems)
Opis IC REG BUCK 1.8V 0.6A SYNC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 94517 pcs Podatkovni list
Voltage - Output (Min / Fixed) 1.8V Voltage - Output (Max) -
Napetost - Vhod (Min) 2.5V Napetost - Vhod (maks.) 6V
Topologija Buck Sinhronski usmerjevalnik Yes
Paket naprave za dobavitelja TSOT-23-5 Serija -
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer SOT-23-5 Thin, TSOT-23-5
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena 1589-1869
1589-1869-ND
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA)
Število izhodov 1 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Funkcija Step-Down
Frekvenca - preklop 1.7MHz natančen opis Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 1.8V 1 Output 600mA SOT-23-5 Thin, TSOT-23-5
Trenutni - izhod 600mA