MP26075EQ-41-LF-P
MPS (Monolithic Power Systems)MPS (Monolithic Power Systems)
MP26075EQ-41-LF-P Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MP26075EQ-41-LF-P
Proizvajalec / znamka: MPS (Monolithic Power Systems)
Opis izdelka IC BATT CHRG LI-ION
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MP26075EQ-41-LF-P
Številka dela MP26075EQ-41-LF-P Proizvajalec MPS (Monolithic Power Systems)
Opis IC BATT CHRG LI-ION Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 71597 pcs Podatkovni list
Napetost - napajanje (maks.) 6.3V Paket naprave za dobavitelja 10-QFN (3x3)
Serija - Programabilne funkcije -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 10-VFDFN Exposed Pad
delovna temperatura -20°C ~ 85°C (TA) Število celic 1
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vmesnik -
Zaščita napak Over Voltage natančen opis Charger IC Lithium Ion/Polymer 10-QFN (3x3)
Tok - polnjenje Constant Tok napajanja - maks 1.2A
Napetost akumulatorja 4.1V Baterija kemija Lithium Ion/Polymer