MP28200GG-Z
MPS (Monolithic Power Systems)MPS (Monolithic Power Systems)
MPS (Monolithic Power Systems)
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MP28200GG-Z
Proizvajalec / znamka: MPS (Monolithic Power Systems)
Opis izdelka ULTRA-LOW 500NA IQ, HIGH EFFICIE
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
10000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MP28200GG-Z
Številka dela MP28200GG-Z Proizvajalec MPS (Monolithic Power Systems)
Opis ULTRA-LOW 500NA IQ, HIGH EFFICIE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 119507 pcs Podatkovni list
Voltage - Output (Min / Fixed) 0.8V Voltage - Output (Max) 3.3V
Napetost - Vhod (Min) 2V Napetost - Vhod (maks.) 5.5V
Topologija Buck Sinhronski usmerjevalnik Yes
Paket naprave za dobavitelja 12-QFN (2x2) Serija -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 12-VFQFN
Vrsta izhoda Adjustable Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena 1589-1622-2
MP28200GG-Z-ND
delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TJ)
Število izhodov 1 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Funkcija Step-Down
Frekvenca - preklop 1.5MHz natančen opis Buck Switching Regulator IC Positive Adjustable 0.8V 1 Output 200mA 12-VFQFN
Trenutni - izhod 200mA