MP6401DGT-25AD3-LF-P
MPS (Monolithic Power Systems)MPS (Monolithic Power Systems)
MP6401DGT-25AD3-LF-P Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MP6401DGT-25AD3-LF-P
Proizvajalec / znamka: MPS (Monolithic Power Systems)
Opis izdelka IC REG LINEAR 2.5V 300MA 6TQFN
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MP6401DGT-25AD3-LF-P
Številka dela MP6401DGT-25AD3-LF-P Proizvajalec MPS (Monolithic Power Systems)
Opis IC REG LINEAR 2.5V 300MA 6TQFN Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 77742 pcs Podatkovni list
Voltage Dropout (Max) 0.22V @ 300mA Voltage - Output (Min / Fixed) 2.5V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 5.5V
Paket naprave za dobavitelja 6-TQFN (2x2) Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature, Short Circuit Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 6-WDFN Exposed Pad PSRR 57dB (1kHz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Število regulatorjev 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 300mA 6-TQFN (2x2) Trenutni - Quiescent (Iq) 155µA
Trenutni - izhod 300mA Nadzorne funkcije Enable