MP6401DJ-25AD3-LF-Z
MPS (Monolithic Power Systems)MPS (Monolithic Power Systems)
MPS (Monolithic Power Systems)
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MP6401DJ-25AD3-LF-Z
Proizvajalec / znamka: MPS (Monolithic Power Systems)
Opis izdelka IC REG LIN 2.5V 300MA TSOT23-6
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MP6401DJ-25AD3-LF-Z
Številka dela MP6401DJ-25AD3-LF-Z Proizvajalec MPS (Monolithic Power Systems)
Opis IC REG LIN 2.5V 300MA TSOT23-6 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 74642 pcs Podatkovni list
Voltage Dropout (Max) 0.22V @ 300mA Voltage - Output (Min / Fixed) 2.5V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 5.5V
Paket naprave za dobavitelja TSOT-23-6 Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature, Short Circuit Pakiranje Tube
Paket / primer SOT-23-6 Thin, TSOT-23-6 PSRR 57dB (1kHz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Število regulatorjev 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 300mA TSOT-23-6 Trenutni - Quiescent (Iq) 155µA
Trenutni - izhod 300mA Nadzorne funkcije Enable