MP8903DJ-2.85-LF-Z
MPS (Monolithic Power Systems)MPS (Monolithic Power Systems)
MP8903DJ-2.85-LF-Z Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MP8903DJ-2.85-LF-Z
Proizvajalec / znamka: MPS (Monolithic Power Systems)
Opis izdelka IC REG LIN POS ADJ 150MA TSOT23
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MP8903DJ-2.85-LF-Z
Številka dela MP8903DJ-2.85-LF-Z Proizvajalec MPS (Monolithic Power Systems)
Opis IC REG LIN POS ADJ 150MA TSOT23 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 140711 pcs Podatkovni list
Voltage Dropout (Max) 0.125V @ 150mA, - Voltage - Output (Min / Fixed) 1.25V (2.85V)
Voltage - Output (Max) 5V Napetost - Vhod (maks.) 6.5V
Paket naprave za dobavitelja TSOT-23-5 Serija -
Zaščitne lastnosti Over Temperature Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer SOT-23-5 Thin, TSOT-23-5 PSRR 50dB ~ 20dB (1kHz ~ 1MHz)
Vrsta izhoda Adjustable (Fixed) Izhodna konfiguracija Positive
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Število regulatorjev 1