MPM3810GQB-33-P
MPS (Monolithic Power Systems)MPS (Monolithic Power Systems)
MPM3810GQB-33-P Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MPM3810GQB-33-P
Proizvajalec / znamka: MPS (Monolithic Power Systems)
Opis izdelka DC DC CONVERTER 3.3V 1.2A
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MPM3810GQB-33-P
Številka dela MPM3810GQB-33-P Proizvajalec MPS (Monolithic Power Systems)
Opis DC DC CONVERTER 3.3V 1.2A Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 56534 pcs Podatkovni list
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 3.3V Napetost - Vhod (Min) 2.5V
Napetost - Vhod (maks.) 6V Tip Non-Isolated PoL Module
Paket naprave za dobavitelja 12-QFN (3x2.5) Velikost / dimenzija 0.12" L x 0.10" W x 0.04" H (3.0mm x 2.5mm x 0.9mm)
Serija - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 12-PowerVFQFN Module Druga imena 1589-1264-2
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Število izhodov 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Lastnosti OCP, OTP, UVLO Učinkovitost -
natančen opis Non-Isolated PoL Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 1.2A 2.5V - 6V Input Tok - izhod (maks.) 1.2A