MPQ20056GJ-33-Z
MPS (Monolithic Power Systems)MPS (Monolithic Power Systems)
MPQ20056GJ-33-Z Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MPQ20056GJ-33-Z
Proizvajalec / znamka: MPS (Monolithic Power Systems)
Opis izdelka IC REG LIN 3.3V 250MA TSOT23-5
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MPQ20056GJ-33-Z
Številka dela MPQ20056GJ-33-Z Proizvajalec MPS (Monolithic Power Systems)
Opis IC REG LIN 3.3V 250MA TSOT23-5 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 96411 pcs Podatkovni list
Voltage Dropout (Max) 0.2V @ 250mA Voltage - Output (Min / Fixed) 3.3V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 5.5V
Paket naprave za dobavitelja TSOT-23-5 Serija -
Paket / primer SOT-23-5 Thin, TSOT-23-5 PSRR 65dB ~ 33dB (100Hz ~ 1MHz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Število regulatorjev 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 250mA TSOT-23-5 Tok - Supply (Max) 330µA
Trenutni - Quiescent (Iq) 250µA Trenutni - izhod 250mA