MPQ2013AGG-33-Z
MPS (Monolithic Power Systems)MPS (Monolithic Power Systems)
MPS (Monolithic Power Systems)
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MPQ2013AGG-33-Z
Proizvajalec / znamka: MPS (Monolithic Power Systems)
Opis izdelka IC REG LINEAR 3.3V 150MA
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MPQ2013AGG-33-Z
Številka dela MPQ2013AGG-33-Z Proizvajalec MPS (Monolithic Power Systems)
Opis IC REG LINEAR 3.3V 150MA Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 84555 pcs Podatkovni list
Voltage Dropout (Max) 1.1V @ 150mA Voltage - Output (Min / Fixed) 3.3V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 40V
Serija - Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature
PSRR 58dB ~ 41dB (100Hz ~ 1kHz) Vrsta izhoda Fixed
Izhodna konfiguracija Positive delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TJ)
Število regulatorjev 1 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
natančen opis Linear Voltage Regulator IC 1 Output 150mA Trenutni - Quiescent (Iq) 50µA
Trenutni - izhod 150mA Nadzorne funkcije Enable