MS3472L22-12S
TE Connectivity Deutsch Connectors
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MS3472L22-12S
Proizvajalec / znamka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis izdelka CONN RCPT 12POS FLANGE W/SKT
Podatkovni listi: 1.MS3472L22-12S.pdf2.MS3472L22-12S.pdf
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MS3472L22-12S
Številka dela MS3472L22-12S Proizvajalec TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis CONN RCPT 12POS FLANGE W/SKT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1963 pcs Podatkovni list 1.MS3472L22-12S.pdf2.MS3472L22-12S.pdf
Napetost - ocenjena - Atributi atributov Environment Resistant
Prekinitev Crimp Shell Size - Vstavi (Convert From) Aluminum, Nickel Plated, Electroless
Material školjke, Dokončaj - Serija Military, MIL-DTL-26482 G Series II, AFD
RoHS Status Bulk Druga imena DMS3472L22-12S
delovna temperatura -55°C ~ 200°C Število pozicij 12
Tip montaže Panel Mount, Flange Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Številka izdelka proizvajalca MS3472L22-12S
Velik premer dobavljen 22-12 Lastnosti -
Razširjen opis 12 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold Opis CONN RCPT 12POS FLANGE W/SKT
Trenutna ocena 23A Tok - Max / Contact Bayonet Lock