MS3476A24-31SW-LC
TE Connectivity Deutsch Connectors
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MS3476A24-31SW-LC
Proizvajalec / znamka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis izdelka CONN HSG PLUG INLINE 31POS SKT
Podatkovni listi: 1.MS3476A24-31SW-LC.pdf2.MS3476A24-31SW-LC.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MS3476A24-31SW-LC
Številka dela MS3476A24-31SW-LC Proizvajalec TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis CONN HSG PLUG INLINE 31POS SKT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1784 pcs Podatkovni list 1.MS3476A24-31SW-LC.pdf2.MS3476A24-31SW-LC.pdf
Žični merilnik ali območje - AWG 16 Uporaba Unshielded
Atributi atributov Environment Resistant Tip For Female Sockets
Smerno usmerjanje Crimp Zaključek ščita Circular
Material školjke, Dokončaj - Shell Finish Aluminum Alloy
Serija Military, MIL-DTL-26482 G Series II, AFD RoHS Status Bulk
Plug / Mating Plug Diameter Black Druga imena DMS3476A24-31SW-LC
delovna temperatura - Število pozicij 31
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti -
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Številka izdelka proizvajalca MS3476A24-31SW-LC
Velik premer dobavljen 24-31 Vstavi material Aluminum Alloy, Anodized Black
Vključuje - Lastnosti Coupling Nut
Razširjen opis 31 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut Opis CONN HSG PLUG INLINE 31POS SKT
Tok - Max / Contact Bayonet Lock Material spenjanja oreškov, plating 1.777" (45.14mm)
Premer spojne gredi Anodized Kontaktiraj obliko Plastic
Kontaktni material W Vrsta priključka Plug Housing
Material telesa -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MS3476A24-31SX
MS3476A24-31SX
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: CONN PLUG FMALE 31POS GOLD CRIMP
Na zalogi: 913 pcs
Prenesi: MS3476A24-31SX.pdf
RFQ
MS3476A24-31S
MS3476A24-31S
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations