MS3476W22-12S-LC
TE Connectivity Deutsch Connectors
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MS3476W22-12S-LC
Proizvajalec / znamka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis izdelka CONN HSG PLUG INLINE 12POS SCKT
Podatkovni listi: 1.MS3476W22-12S-LC.pdf2.MS3476W22-12S-LC.pdf
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MS3476W22-12S-LC
Številka dela MS3476W22-12S-LC Proizvajalec TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis CONN HSG PLUG INLINE 12POS SCKT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 2901 pcs Podatkovni list 1.MS3476W22-12S-LC.pdf2.MS3476W22-12S-LC.pdf
Žični merilnik ali območje - AWG 12 Uporaba Unshielded
Atributi atributov Environment Resistant Tip For Female Sockets
Smerno usmerjanje Crimp Zaključek ščita Circular
Material školjke, Dokončaj - Shell Finish Aluminum Alloy
Serija Military, MIL-DTL-26482 G Series II, AFD RoHS Status Bulk
Plug / Mating Plug Diameter Olive Drab Druga imena DMS3476W22-12S-LC
delovna temperatura -55°C ~ 175°C Število pozicij 12
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti -
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Številka izdelka proizvajalca MS3476W22-12S-LC
Velik premer dobavljen 22-12 Vstavi material Aluminum Alloy, Olive Drab Cadmium
Vključuje - Lastnosti Coupling Nut
Razširjen opis 12 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut Opis CONN HSG PLUG INLINE 12POS SCKT
Tok - Max / Contact Bayonet Lock Material spenjanja oreškov, plating 1.656" (42.06mm)
Premer spojne gredi Chromate over Cadmium Kontaktiraj obliko Plastic
Kontaktni material N (Normal) Vrsta priključka Plug Housing
Material telesa -
Podobni izdelki
MS3476W22-12S
MS3476W22-12S
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: CONN PLUG FMALE 12POS GOLD CRIMP
Na zalogi: 1716 pcs
Prenesi: MS3476W22-12S.pdf
RFQ
MS3476W22-21B
MS3476W22-21B
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN PLG HSG FMALE 21POS INLINE
Na zalogi: 1953 pcs
Prenesi: MS3476W22-21B.pdf
RFQ
MS3476W22-12P
MS3476W22-12P
Opis: CONN PLUG MALE 12POS GOLD CRIMP
Prenesi: MS3476W22-12P.pdf