MSE28LDT7S
pregled izdelka
Številka dela: MSE28LDT7S
Proizvajalec / znamka: Mallory Sonalert Products
Opis izdelka AUDIO PIEZO INDICATOR 20-28V TH
Podatkovni listi: MSE28LDT7S.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MSE28LDT7S
Številka dela MSE28LDT7S Proizvajalec Mallory Sonalert Products
Opis AUDIO PIEZO INDICATOR 20-28V TH Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6115 pcs Podatkovni list MSE28LDT7S.pdf
Napetostni razpon 20 ~ 28V Prekinitev PC Pins
Tehnologija Piezo Raven zvočnega tlaka (SPL) 85dB @ 20V, 30cm
Velikost / dimenzija 0.906" L x 0.906" W (23.00mm x 23.00mm) Serija MSE
Ocene Washable Lokacija v pristanišču Top
Pakiranje Bulk delovna temperatura -40°C ~ 65°C
Način delovanja Warble, Fast Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vrsta vnosa DC
Višina - sedež (maks.) 0.535" (13.60mm) Pogostost 3.85kHz
Trajanje 7 WPS Driver Circuitry Indicator, Internally Driven
natančen opis Buzzers Indicator, Internally Driven Piezo 50mA 3.85kHz 85dB @ 20V, 30cm Through Hole PC Pins Trenutni - dobava 50mA