SBT12MMCPC
Mallory Sonalert ProductsMallory Sonalert Products
SBT12MMCPC Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SBT12MMCPC
Proizvajalec / znamka: Mallory Sonalert Products
Opis izdelka AUDIO PIEZO INDICATOR 9-12V TH
Podatkovni listi: SBT12MMCPC.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SBT12MMCPC
Številka dela SBT12MMCPC Proizvajalec Mallory Sonalert Products
Opis AUDIO PIEZO INDICATOR 9-12V TH Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 7061 pcs Podatkovni list SBT12MMCPC.pdf
Napetostni razpon 9 ~ 12V Prekinitev PC Pins
Tehnologija Piezo Raven zvočnega tlaka (SPL) 85dB @ 9V, 10cm
Velikost / dimenzija 1.752" Dia (44.50mm) Serija -
Ocene Medical Lokacija v pristanišču Top
Pakiranje Bulk Druga imena 458-1425
delovna temperatura -30°C ~ 65°C Način delovanja Pin Selectable
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vrsta vnosa DC Višina - sedež (maks.) 0.551" (14.00mm)
Pogostost 2.075kHz Trajanje Variable
Driver Circuitry Indicator, Internally Driven natančen opis Buzzers Indicator, Internally Driven Piezo 15 ~ 20mA 2.075kHz 85dB @ 9V, 10cm Through Hole PC Pins
Trenutni - dobava 15 ~ 20mA Odobritve cUL, UL