SC250FKR
Mallory Sonalert ProductsMallory Sonalert Products
Mallory Sonalert Products
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SC250FKR
Proizvajalec / znamka: Mallory Sonalert Products
Opis izdelka AUDIO PIEZO IND 6-250V PNL MNT
Podatkovni listi: 1.SC250FKR.pdf2.SC250FKR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
29 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SC250FKR
Številka dela SC250FKR Proizvajalec Mallory Sonalert Products
Opis AUDIO PIEZO IND 6-250V PNL MNT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1936 pcs Podatkovni list 1.SC250FKR.pdf2.SC250FKR.pdf
Napetostni razpon 60 ~ 250V Prekinitev Screw Terminal, Quick Connect Tab - 0.250" (6.35mm)
Tehnologija Piezo Raven zvočnega tlaka (SPL) 55dB @ 60V, 61cm
Velikost / dimenzija 1.687" Dia (42.85mm) Serija SC
Ocene - Lokacija v pristanišču Top
Pakiranje Bulk delovna temperatura -30°C ~ 65°C
Način delovanja Pulse, Short Tip montaže Panel Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 4 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vrsta vnosa AC, DC
Višina - sedež (maks.) 1.399" (35.54mm) Pogostost 2.9kHz
Trajanje 0.5 ~ 1.2 PPS Driver Circuitry Indicator, Internally Driven
natančen opis Buzzers Indicator, Internally Driven Piezo 4 ~ 16mA 2.9kHz 55dB @ 60V, 61cm Panel Mount Screw Terminal, Quick Connect Tab - 0.250" (6.35mm) Trenutni - dobava 4 ~ 16mA
Odobritve -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
SC250HJ
SC250HJ
Proizvajalci: Mallory Sonalert Products
Opis: AUDIO PIEZO IND 6-250V PNL MNT
Na zalogi: 1205 pcs
Prenesi: SC250HJ.pdf
RFQ
SC250FJ
SC250FJ
Na zalogi: 2124 pcs
Prenesi: SC250FJ.pdf
RFQ
SC250F
SC250F
Prenesi: SC250F.pdf
SC250EPR
SC250EPR
Prenesi: SC250EPR.pdf
SC250FPR
SC250FPR
Prenesi: SC250FPR.pdf
SC250FP
SC250FP
Prenesi: SC250FP.pdf
SC250FK
SC250FK
Prenesi: SC250FK.pdf
SC250FR
SC250FR
Prenesi: SC250FR.pdf
SC250FJR
SC250FJR
Prenesi: SC250FJR.pdf
SC250ER
SC250ER
Prenesi: SC250ER.pdf
SC250HJR
SC250HJR
Prenesi: SC250HJR.pdf
SC250H
SC250H
Prenesi: SC250H.pdf
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika