SCE028MA3CTB
Mallory Sonalert ProductsMallory Sonalert Products
SCE028MA3CTB Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SCE028MA3CTB
Proizvajalec / znamka: Mallory Sonalert Products
Opis izdelka AUDIO PIEZO IND 16-28V PNL MNT
Podatkovni listi: 1.SCE028MA3CTB.pdf2.SCE028MA3CTB.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
25 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SCE028MA3CTB
Številka dela SCE028MA3CTB Proizvajalec Mallory Sonalert Products
Opis AUDIO PIEZO IND 16-28V PNL MNT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3137 pcs Podatkovni list 1.SCE028MA3CTB.pdf2.SCE028MA3CTB.pdf
Napetostni razpon 16 ~ 28 V Prekinitev Terminal Block
Tehnologija Piezo Raven zvočnega tlaka (SPL) 75dB @ 16V, 61cm
Velikost / dimenzija 1.692" Dia (42.98mm) Serija SCE
Ocene - Lokacija v pristanišču Top
Pakiranje Bulk Druga imena 458-1104
delovna temperatura -30°C ~ 65°C Način delovanja Single Tone
Tip montaže Panel Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vrsta vnosa AC, DC Višina - sedež (maks.) 1.511" (38.39mm)
Pogostost 2.9kHz Trajanje -
Driver Circuitry Indicator, Internally Driven natančen opis Buzzers Indicator, Internally Driven Piezo 20mA 2.9kHz 75dB @ 16V, 61cm Panel Mount Terminal Block
Trenutni - dobava 20mA Odobritve cUL, UL