SCE048XD2DP2B
Mallory Sonalert ProductsMallory Sonalert Products
Mallory Sonalert Products
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SCE048XD2DP2B
Proizvajalec / znamka: Mallory Sonalert Products
Opis izdelka AUDIO PIEZO IND 28-48V PNL MNT
Podatkovni listi: SCE048XD2DP2B.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SCE048XD2DP2B
Številka dela SCE048XD2DP2B Proizvajalec Mallory Sonalert Products
Opis AUDIO PIEZO IND 28-48V PNL MNT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1554 pcs Podatkovni list SCE048XD2DP2B.pdf
Napetostni razpon 28 ~ 48V Prekinitev Terminal Block
Tehnologija Piezo Raven zvočnega tlaka (SPL) 95dB @ 28V, 61cm
Velikost / dimenzija 1.687" Dia (42.85mm) Serija SCE
Ocene - Lokacija v pristanišču Top
Pakiranje Bulk delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Način delovanja Double Pulse, Fast Tip montaže Panel Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 2 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vrsta vnosa DC
Višina - sedež (maks.) 2.000" (50.80mm) Pogostost 2kHz
Trajanje 2 PPS Driver Circuitry Indicator, Internally Driven
natančen opis Buzzers Indicator, Internally Driven Piezo 40mA 2kHz 95dB @ 28V, 61cm Panel Mount Terminal Block Trenutni - dobava 40mA