SCE120XA2MP1B
pregled izdelka
Številka dela: SCE120XA2MP1B
Proizvajalec / znamka: Mallory Sonalert Products
Opis izdelka AUDIO PIEZO IND 48-120V PNL MNT
Podatkovni listi: 1.SCE120XA2MP1B.pdf2.SCE120XA2MP1B.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 856 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 856 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SCE120XA2MP1B
Številka dela SCE120XA2MP1B Proizvajalec Mallory Sonalert Products
Opis AUDIO PIEZO IND 48-120V PNL MNT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 856 pcs Podatkovni list 1.SCE120XA2MP1B.pdf2.SCE120XA2MP1B.pdf
Napetostni razpon 48 ~ 120V Prekinitev Terminal Block
Tehnologija Piezo Raven zvočnega tlaka (SPL) 95dB @ 48V, 61cm
Velikost / dimenzija 1.687" Dia (42.85mm) Serija SCE
Ocene - Lokacija v pristanišču Top
Pakiranje Bulk delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Način delovanja Pulse, Medium Tip montaže Panel Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 2 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vrsta vnosa AC
Višina - sedež (maks.) 2.000" (50.80mm) Pogostost 2kHz
Trajanje 5 PPS Driver Circuitry Indicator, Internally Driven
natančen opis Buzzers Indicator, Internally Driven Piezo 40mA 2kHz 95dB @ 48V, 61cm Panel Mount Terminal Block Trenutni - dobava 40mA