SCL028MD3SP1B
Mallory Sonalert ProductsMallory Sonalert Products
Mallory Sonalert Products
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SCL028MD3SP1B
Proizvajalec / znamka: Mallory Sonalert Products
Opis izdelka AUDIO PIEZO IND 16-28V PNL MNT
Podatkovni listi: SCL028MD3SP1B.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SCL028MD3SP1B
Številka dela SCL028MD3SP1B Proizvajalec Mallory Sonalert Products
Opis AUDIO PIEZO IND 16-28V PNL MNT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2063 pcs Podatkovni list SCL028MD3SP1B.pdf
Napetostni razpon 16 ~ 28V Prekinitev Terminal Block
Tehnologija Piezo Raven zvočnega tlaka (SPL) 75dB @ 16V, 61cm
Velikost / dimenzija 1.687" Dia (42.85mm) Serija SCL
Ocene - Lokacija v pristanišču Top
Pakiranje Bulk delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Način delovanja Pulse, Slow Tip montaže Panel Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 2 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vrsta vnosa DC
Višina - sedež (maks.) 1.511" (38.39mm) Pogostost 2.9kHz
Trajanje 1 PPS Driver Circuitry Indicator, Internally Driven
natančen opis Buzzers Indicator, Internally Driven Piezo 30mA 2.9kHz 75dB @ 16V, 61cm Panel Mount Terminal Block Trenutni - dobava 30mA