ZA016MDMT7
Mallory Sonalert ProductsMallory Sonalert Products
ZA016MDMT7 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ZA016MDMT7
Proizvajalec / znamka: Mallory Sonalert Products
Opis izdelka AUDIO PIEZO IND 6-16V PNL MNT
Podatkovni listi: 1.ZA016MDMT7.pdf2.ZA016MDMT7.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ZA016MDMT7
Številka dela ZA016MDMT7 Proizvajalec Mallory Sonalert Products
Opis AUDIO PIEZO IND 6-16V PNL MNT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2923 pcs Podatkovni list 1.ZA016MDMT7.pdf2.ZA016MDMT7.pdf
Napetostni razpon 6 ~ 16V Prekinitev Terminal Block
Tehnologija Piezo Raven zvočnega tlaka (SPL) 75dB @ 6V, 61cm
Velikost / dimenzija 1.210" Dia (30.74mm) Serija ZA
Ocene - Lokacija v pristanišču Top
Pakiranje Bulk delovna temperatura -30°C ~ 65°C
Način delovanja Pin Selectable Tip montaže Panel Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 5 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vrsta vnosa DC
Višina - sedež (maks.) 2.234" (56.75mm) Pogostost 3.1kHz
Trajanje Variable Driver Circuitry Indicator, Internally Driven
natančen opis Buzzers Indicator, Internally Driven Piezo 40mA 3.1kHz 75dB @ 6V, 61cm Panel Mount Terminal Block Trenutni - dobava 40mA