ZA028LASP1
Mallory Sonalert ProductsMallory Sonalert Products
ZA028LASP1 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ZA028LASP1
Proizvajalec / znamka: Mallory Sonalert Products
Opis izdelka AUDIO PIEZO IND 16-28V PNL MNT
Podatkovni listi: ZA028LASP1.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije ZA028LASP1
Številka dela ZA028LASP1 Proizvajalec Mallory Sonalert Products
Opis AUDIO PIEZO IND 16-28V PNL MNT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2339 pcs Podatkovni list ZA028LASP1.pdf
Napetostni razpon 16 ~ 28V Prekinitev Terminal Block
Tehnologija Piezo Raven zvočnega tlaka (SPL) 85dB @ 16V, 61cm
Velikost / dimenzija 1.210" Dia (30.74mm) Serija ZA
Ocene - Lokacija v pristanišču Top
Pakiranje Bulk Druga imena 458-1271
ZA028LASP1-ND
delovna temperatura -30°C ~ 65°C Način delovanja Pulse, Slow
Tip montaže Panel Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vrsta vnosa AC, DC Ingress Protection NEMA 3R, 4X, 12
Višina - sedež (maks.) 2.234" (56.75mm) Pogostost 3.3kHz
Trajanje 1 PPS Driver Circuitry Indicator, Internally Driven
natančen opis Buzzers Indicator, Internally Driven Piezo 40mA 3.3kHz 85dB @ 16V, 61cm Panel Mount Terminal Block Trenutni - dobava 40mA