ZA028SADP2
Mallory Sonalert ProductsMallory Sonalert Products
ZA028SADP2 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ZA028SADP2
Proizvajalec / znamka: Mallory Sonalert Products
Opis izdelka AUDIO PIEZO IND 16-28V PNL MNT
Podatkovni listi: ZA028SADP2.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije ZA028SADP2
Številka dela ZA028SADP2 Proizvajalec Mallory Sonalert Products
Opis AUDIO PIEZO IND 16-28V PNL MNT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3235 pcs Podatkovni list ZA028SADP2.pdf
Napetostni razpon 16 ~ 28V Prekinitev Terminal Block
Tehnologija Piezo Raven zvočnega tlaka (SPL) 65dB @ 16V, 61cm
Velikost / dimenzija 1.210" Dia (30.74mm) Serija ZA
Ocene - Lokacija v pristanišču Top
Pakiranje Bulk delovna temperatura -30°C ~ 65°C
Način delovanja Double Pulse, Fast Tip montaže Panel Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 5 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vrsta vnosa AC, DC
Ingress Protection NEMA 3R, 4X, 12 Višina - sedež (maks.) 2.234" (56.75mm)
Pogostost 3.3kHz Trajanje 2 PPS
Driver Circuitry Indicator, Internally Driven natančen opis Buzzers Indicator, Internally Driven Piezo 40mA 3.3kHz 65dB @ 16V, 61cm Panel Mount Terminal Block
Trenutni - dobava 40mA Odobritve cUL, UL